Posadzka z granitu Colonial Ivory. Dekoracje: Onyx Black oraz Onyx Frappucino + Absolute Black. Donice: marmur Nero Marquina

Wnętrza ozdobione kamieniami naturalnymi z całego świata

Wnętrza, w których króluje naturalny kamień, są zawsze wytworne, eleganckie, wręcz luksusowe, a jednocześnie praktyczne. Ta nowoczesne realizacja jest tego najlepszym przykładem. Na podłodze zastosowano uniwersalny granit Colonial Ivory prosto z Indii, którego piaskowy odcień pasuje do każdego stylu. Dekorem są monumentalne donice z nietuzinkowego marmuru Nero Marquina, które zachwycają głębią czerni z jaśniejszym, naturalnym użyleniem. Dopełnieniem są akcenty na ścianach, zamiast tradycyjnych obrazów lub plakatów zastosowano tutaj panele Onyx Black czy Onyx Frappucino. Trzeba przyznać, że takie zestawienie robi ogromne wrażenie.

Wybór wykończenia z zastosowaniem naturalnych kamieni jest idealny, jeśli chce się uzyskać przestrzeń zawsze modną, wyjątkową, o nietuzinkowym designie, ale jednocześnie stawia się na rozwiązania praktyczne. Granit czy marmur to kamienie odporne na uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia, które mogą służyć przez długie lata bez konieczności specjalnej pielęgnacji czy konserwacji.