Historia RR Granity

„Kamień to nasza specjalność”

RR GRANITY HURTOWNIA KAMIENIA NATURALNEGO od 1995 zajmuje się produkcją oraz dystrybucją kamienia naturalnego: granitu, marmuru, onyksu, travertynu. Nasze oddziały znajdują się na terenie województw: dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego oraz mazowieckiego. Bezpośrednia współpraca z największymi na świecie koncernami zajmującymi się wydobyciem bloków kamiennych zapewnia nam i naszym Klientom bogatą ofertę materiału w najwyższej jakości i konkurencyjnej cenie.

Importujemy granit, marmury, travertyny, onyksy oraz konglomeraty m. in. z Hiszpanii, Indii, Norwegii, Finlandii, Brazylii i Włoch. Rocznie produkujemy ponad 80 tyś. m2 płyt. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce, który pozwala nam na dokładne cięcie kamienia, precyzyjną obróbkę i różnorodną fakturę wykończenia powierzchni. Zapewniamy bardzo szybkie terminy realizacji zamówień. W ofercie firmy stale znajduje się ponad 70 rodzajów płyt, płytek granitowych i marmurowych, travertynowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów rozszerzyliśmy naszą działalność na kolejne regiony Polski. Nasze oddziały znajdują się również w Sufczynie. 

ROK 1995

ROK 2012

Zapraszamy do współpracy!
Załoga RR Granity

SIEDZIBA GŁÓWNA – STRZEGOM K. WROCŁAWIA

ODDZIAŁ W ŁODZI