Zadzwoń

Warszawa Łódź Katowice Strzegom Sufczyn
Marmur Breccia Sarda RR Granity

Marmur Breccia

Szukasz materiału wykończeniowego z charakterem? Włoskie kamienie naturalne mają zaklęte w sobie całe śródziemnomorskie ciepło, dlatego przepięknie odmieniają wnętrza. Przedstawiamy wyjątkowy, elegancki marmur Breccia!

Marmur Breccia – informacje

Marmur Breccia jest przepiękną odmianą naturalnego kamienia wydobywanego we Włoszech. Wyróżnia się ciekawą, niepowtarzalną strukturą przeplatających się ciepłych, piaskowych kolorów. Połączenie beżu i brązu prezentuje się bardzo gustownie, a do tego wprowadza przyjemną atmosferę. Jest to charakterystyczna barwa, którą można opisać jako kolor kawy z mlekiem. Ociepla oraz rozjaśnia wnętrza, które stają się bardziej przytulne, a zarazem dystyngowane. Z tego względu marmur Breccia Sarda doskonale sprawdza się jako materiał wykończeniowy.

Marmurowa płyta Breccia Sarda

Breccia Sarda

Breccia Sarda, jak sama nazwa wskazuje, pochodzi z Sardynii – skalistej wyspy na Morzu Śródziemnym. Od razu przywodzi na myśl tamte zakątki. Ponieważ kamień ten prezentuje się wyjątkowo stylowo, można z powodzeniem wykorzystywać go do różnych realizacji (zachwycająco wyglądają np. parapety). Rozświetlają pomieszczenie i idealnie uzupełniają okna o jasnych ramach. Kamień równie dobrze sprawdzi się też w roli kafelków podłogowych lub ściennych. Wyjątkowo spektakularne są także schody z marmuru Breccia. Materiał ten idealnie odnajdzie się w każdym miejscu – kuchni, łazience czy salonie. Wystarczy odpowiednio go zabezpieczyć. Nie bez powodu od lat cieszy się niesłabnącą popularnością.

Łazienka w marmurze Breccia Sarda

Cena marmuru Breccia Sarda

Cena marmuru Breccia Sarda jest zależna od wielu czynników. Znaczenie mają wymiary płyty czy płytek, a także ich obróbka.. Prezentuje się absolutnie zachwycająco, a do tego zachowuje swój wygląd przez wiele lat. Wykonanie nawet niewielkich akcentów z zastosowaniem Brecia Sarda sprawia, że wystrój od razu staje się bardziej wysublimowany. Taka jakość musi mieć swoją cenę.

Opinie o marmurze Breccia Sarda

Opinie o marmurze Breccia Sardasą jak najbardziej pozytywne. Zadowoleni klienci zachwycają się przepięknymi barwami kamienia, a także chwalą jego właściwości. Materiał ten jest zaskakująco wytrzymały. Odpowiednio zaimpregnowany doskonale sprawdza się nawet w roli blatu czy okładziny podłogowej. Nie jest tak odporny jak np. granit, więc wymaga nieco większej uwagi, ale nadal jest bardzo praktyczny. Marmur Breccia łatwo utrzymać w czystości, a jego konserwacja nie sprawia większych problemów.

Marmur Breccia Sarda jest jedną z najpopularniejszych odmian, ponieważ pozwala stworzyć stylowe aranżacje w prawdziwie śródziemnomorskim stylu. Chcesz dowiedzieć się o nim czegoś więcej? A może masz po prostu jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści z przyjemnością opowiedzą Ci o tym zachwycającym marmurze!