Marmur Breccia

Szukasz materiału wykończeniowego z charakterem? Włoskie kamienie naturalne mają zaklęte w sobie całe śródziemnomorskie ciepło, dlatego przepięknie odmieniają wnętrza. Przedstawiamy wyjątkowy, elegancki marmur Breccia!

Marmur Breccia – informacje

Marmur Breccia jest przepiękną odmianą naturalnego kamienia wydobywanego we Włoszech. Wyróżnia się ciekawą, niepowtarzalną strukturą przeplatających się ciepłych, piaskowych kolorów. Połączenie beżu i brązu prezentuje się bardzo gustownie, a do tego wprowadza przyjemną atmosferę. Jest to charakterystyczna barwa, którą można opisać jako kolor kawy z mlekiem. Ociepla oraz rozjaśnia wnętrza, które stają się bardziej przytulne, a zarazem dystyngowane. Z tego względu marmur Breccia Sarda doskonale sprawdza się jako materiał wykończeniowy.

Breccia Sarda

Breccia Sarda, jak sama nazwa wskazuje, pochodzi z Sardynii – skalistej wyspy na Morzu Śródziemnym. Od razu przywodzi na myśl tamte zakątki. Ponieważ kamień ten prezentuje się wyjątkowo stylowo, można z powodzeniem wykorzystywać go do różnych realizacji (zachwycająco wyglądają np. parapety). Rozświetlają pomieszczenie i idealnie uzupełniają okna o jasnych ramach. Kamień równie dobrze sprawdzi się też w roli kafelków podłogowych lub ściennych. Wyjątkowo spektakularne są także schody z marmuru Breccia. Materiał ten idealnie odnajdzie się w każdym miejscu – kuchni, łazience czy salonie. Wystarczy odpowiednio go zabezpieczyć. Nie bez powodu od lat cieszy się niesłabnącą popularnością.

Cena marmuru Breccia Sarda

Cena marmuru Breccia Sarda jest zależna od wielu czynników. Znaczenie mają wymiary płyty czy płytek, a także ich obróbka.. Prezentuje się absolutnie zachwycająco, a do tego zachowuje swój wygląd przez wiele lat. Wykonanie nawet niewielkich akcentów z zastosowaniem Brecia Sarda sprawia, że wystrój od razu staje się bardziej wysublimowany. Taka jakość musi mieć swoją cenę.

Opinie o marmurze Breccia Sarda

Opinie o marmurze Breccia Sardasą jak najbardziej pozytywne. Zadowoleni klienci zachwycają się przepięknymi barwami kamienia, a także chwalą jego właściwości. Materiał ten jest zaskakująco wytrzymały. Odpowiednio zaimpregnowany doskonale sprawdza się nawet w roli blatu czy okładziny podłogowej. Nie jest tak odporny jak np. granit, więc wymaga nieco większej uwagi, ale nadal jest bardzo praktyczny. Marmur Breccia łatwo utrzymać w czystości, a jego konserwacja nie sprawia większych problemów.

Marmur Breccia Sarda jest jedną z najpopularniejszych odmian, ponieważ pozwala stworzyć stylowe aranżacje w prawdziwie śródziemnomorskim stylu. Chcesz dowiedzieć się o nim czegoś więcej? A może masz po prostu jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści z przyjemnością opowiedzą Ci o tym zachwycającym marmurze!