Marmur Carrara – co o nim wiemy?

Marmury są synonimem luksusu. Prezentują się niezwykle elegancko i stylowo. W ostatnich latach stały się znów niezwykle modne, dlatego warto zaaranżować je w swoim domu. Którą odmianę tego wyjątkowego kamienia wybrać? Przedstawiamy piękny, klasyczny marmur Carrara!

 

Marmur Carrara do łazienki

Marmur Bianco Carrara może również wspaniale ozdobić posadzkę i/lub ściany w łazience. Wykazuje dużą odporność na wilgoć, a odpowiednio zabezpieczony przez wiele lat zachowa swoje właściwości oraz pierwotny wygląd. Jego piękny blask i jasny kolor optycznie powiększą przestrzeń, wprowadzając niezwykły klimat. W najpopularniejszych projektach marmur Carrara śmiało łączy się ze złotymi elementami, co daje niezwykle stylowy efekt. Jego piękno jest ponadczasowe, dlatego nigdy nie wychodzi z mody. Chociaż jest niezwykle wytworny, nie daje wrażenia nadmiernego przepychu. Dzięki temu doskonale odnajduje się w nowoczesnych aranżacjach. Marmur Carrara do łazienki w formie wielkoformatowych płyt robi niesamowite wrażenie. Wiele osób kojarzy ten kamień naturalny właśnie z tą odmianą, dlatego każdy od razu rozpozna ten szlachetny materiał. Dzięki niemu całe pomieszczenie staje się rozświetlone i wydaje się niezwykle świeże, czyste, a zarazem ekskluzywne. W takich wnętrzach z łatwością można zrelaksować się po ciężkim dniu.

Marmur Carrara – cena za m2

Marmur Carrara wbrew pozorom nie jest bardzo drogim materiałem, ponieważ jest on kamieniem ze średniej półki cenowej. Wiele zależy oczywiście od wymiarów płytek/slabów, a Przygotowując zamówienie indywidualnie wyceniamy wartość materiału, oferując przystępną, konkurencyjną stawkę.

Marmur Carrara od razu odmienia wnętrza, sprawiając, że stają się harmonijne oraz eleganckie. Masz jakieś pytania odnośnie do tego kamienia, a może chcesz go zamówić? Skontaktuj się z nami!