Kuchnia z blatem kamiennym marmurowym Brecia Sarda i płytkami z trawertynu Classico Żywica

Marmury granity: Doskonały wybór dla każdej kuchni

Aranżacja przedstawia jasną kuchnię o ciepłym tonie, która jest bardzo sterylna i ciekawie wykończona. Posadzka kamienna gdzie wykorzystane zostały płytki trawertynowe, idealnie współgra z marmurem Breccia Sarda, z którego widzimy blat kamienny. Naturalne materiały nie ochłodziły wnętrza, wręcz przeciwnie blat kamienny w połączeniu z płytkami trawertynowymi dały oszałamiający efekt.

Aranżacja z wykorzystaniem trawertynu i marmuru. Marmur Brecia Sarda został wykorzystany na blat kamienny. Wspaniała jasna kompozycja wpisała się idealnie w jasne fronty mebli z żywo zielonymi akcentami. Dodatkowo na ścianie położone są płytki trawertynowe wykończone żywicą, które nieco ciemniejszym odcieniem niż marmur zapraszają z kuchennego wnętrza do pokoju dziennego. Marmury granity można łączyć ze sobą na wiele sposobów.

Marmury granity to najlepsze propozycje na blat kamienny. Oczywiście najczęściej wybierane są blaty granitowe, jednak blat z marmuru, który widać na powyższej aranżacji to również fajna propozycja. Breccia Sarda posiada oryginalne ornamenty, które świetnie uszlachetnią każdą kuchnię. Blat kamienny to funkcjonalna propozycja, a Breccia Sarda posiada świetny ciepły kolor.

Posadzka kamienna świetnie spisuje się nie tylko na tarasie czy w ogrodzie. Jak widać – płytki trawertynowe w kuchni mogą nadać jej ciepły wygląd. Dodatkowo mamy blat kamienny z marmuru Brecia Sarda – który swoim jaśniejszym odcieniem współgra z posadzką. Podłoga kamienna jest funkcjonalna i praktyczna – łatwo utrzymać ją w czystości. Blat kamienny to także świetna propozycja, która dobrze sprawdza się w kuchni czy łazience. Marmury granity ocieplają wnętrze i rozświetlają ciemne pomieszczenia. Dodatkowo warto zastosować żywe kolory np. w postaci barwnych kwiatów.

Podłoga kamienna jak widać na zdjęciu – nie musi być zimna. Płytki trawertynowe posiadają bardzo ciepły odcień co sprawia, że wnętrze jest przytulne. Jasne brązy z których ułożona została podłoga kamienna przełamane są ciemniejszym odcieniem drewnianych pasów. Całość aranżacji posiada wspaniały wydźwięk, dzięki żywo zielonym akcentom na kominku. Płytki trawertynowe świetnie nadaja się do salonu czy holu, nie tylko jako podłoga kamienna ale np. okładzina ścienna.