Płyta granitowa Multicolor Red

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Multicolor Red – blaty granitowe z tej kolekcji na pewno będą się Wam podobać. Czerwone smugi układają się na kamieniu niczym szalejące w ognisku płomienie. Blaty granitowe przełożą całą ideę naturalnego piękna tego materiału. Multicolor Red często wybierany jest na blaty granitowe, które oprócz walorów zewnętrznego piękna, są bardzo funkcjonalne. Wystarczy gąbka i płyn do mycia, kilka ruchów pozwoli na wyczysczczenie rozlanego oleju czy zupy. Kamień jest twardym materiałem – przekonamy się wykonując z niego zewnętrzne parapety granitowe, które w wykończeniu płomieniowanym nabiorą zupełnie innego charakteru. Parapety granitowe okalające budynek są rozwiązaniem na długie lata.
Marmury granity, które posiadamy w naszej hurtowni są importowane z dalekich zakątków świata. Multicolor Red przypłynął z Indii. Do kompletu znajdziecie również płytki granitowe w dokładnie tej samej kolorystyce. Polecamy także płytki trawertynowe które w zależności od wykończenia mogą być zalane cementem bądź żywicą.
Czerwień na blacie kuchennym przepięknie wyglądać będzie w towarzystwie czarnych lub ciemnych mebli. Czerwień dobrze współgra z ciemnymi kolorami. Ułożenie obrazu na płycie z Multicoloru powoduje, że w kuchni blat kamienny wygląda niczym rozpalone ognisko. Ten sam materiał posiadamy w płytce kamiennej w dwóch wymiarach oraz wykończeniu polerowanym i płomieniowanym czyli antypoślizgowym. Bez problemu dobrać można do blatu posadzkę z płytek granitowych.