CARRARA

Przeznaczenie

, , , , ,

Kolor

Biały

Opis produktu

Biały konglomerat Carrara z delikatnymi naciekami to jak otwarte drzwi do świata wytwornego designu. Jego neutralność sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacyjnymi, od klasycznego po nowoczesny. To materiał uniwersalny, który nie narzuca się, ale podkreśla indywidualność każdego pomieszczenia, czyniąc je miejscem jednocześnie minimalistycznym, eleganckim i ponadczasowym.

Postaw na subtelną wytworność w delikatnym wydaniu. Konglomerat Carrara nie będzie monotonny, jeśli tylko zestawisz płytę z bardziej wyszukanymi ozdobnikami. Biel może tworzyć spójne, harmonijne wnętrze z dozą szyku i finezji. Carrara doskonale rozjaśni wybraną przestrzeń i sprawi, że będzie ona optycznie większa.

Płytę zastosuj w wybranym pomieszczeniu — sprawdzi się w praktycznej kuchni czy łazience, ale też w reprezentacyjnym przedpokoju lub salonie. Przekonaj się, że biel nie musi być nudna. Carrara jest najlepszym przykładem doskonałego designu, który jest obecny w kanonach mody na przestrzeni wielu ostatnich lat.