Konglomerat kwarcowy szary Grey Dark

Opis produktu

Czas przełamać stereotypy i wyzbyć się uprzdzeń. Bardzo wytrzymały i odporny kamień – konglomerat kwarcowy jest idealnym wyborem dla innowacyjnych ludzi o postmodernistycznych poglądach na świat. Bestsellerem naszej hurtowni jest właśnie konglomerat kwarcowy Grey Dark. Jest oczywiście jednolity i równomierny, jednak jego kolor podkreśla charakter właściciela.

Konglomerat kwarcowy Grey Dark wpasuje się w loftowy i industrialny klimat. Lofty to coraz bardziej popularne mieszkania na poddaszu/ strychu. Nowy Jork, a w szczególności Manhattan, oszalał na ich punkcie. Z pozoru brzydkie miejsca, odkrywane są na nowo, a za sprawą dodatków wydobywany jest nieprzeciętny nastrój i klimat wnętrz. Takie miejsca wybierają gwiazdy i celebryci. Kto jednak powiedział, że są to rzeczy zarezerwowane wyłącznie dla nich? Konglomerat kwarcowy Grey Dark pozwala na uzyskanie loftowego efektu w każdym pomieszczeniu.

Blaty kuchenne z konglomeratu są odporne i trwałe. Oczywiście kładąc blachę rozgrzaną do 220 stopni, wprost z pieca, należy użyć podkładkę, a przy cięciu sushi na kawałki, używając ostrego noża – podłożyć tackę. Te małe zabiegi pozwolą ciszyć się konglomeratem jeszcze dłużej.