Opis produktu

Przedstawiamy wyjątkowy konglomerat satynowy, któremu nie sposób się oprzeć. Ciepły w dotyku, o niezwykle przyjemnym, gładkim wykończeniu. To nowa jakość wśród płyt z kamieni naturalnych! Saturiaro Savon cechuje się zgaszonym kolorem i delikatnymi żyłkami, które tworzą na jego powierzchni delikatne kontrastowe wzory. Nie sposób przejść obojętnie obok tak przełomowego produktu.

Moda na satynowe wykończenie na dobre wkracza na światowe salony. Bez niepotrzebnego ociągania się, warto sięgnąć po tę innowację i cieszyć się zupełnie nową jakością. Oczywiście konglomerat kwarcowy oferuje również najwyższą jakość i cechy, które przemówią do każdego, kto szuka najlepszych elementów wyposażenia wnętrz. Płyta Saturiaro Savon wykazuje podwyższoną odporność na zarysowania oraz zaplamienia i przebarwienia, równomierne wybarwienie na całej powierzchni blatu, a także łatwość w zachowaniu higieny – co sprawia, że będzie optymalnym wyborem na blaty kuchenne czy łazienkowe, a także inne zastosowania w obrębie tych pomieszczeń.

Warto również pochylić się nad zastosowaniem konglomeratu jako płytki podłogowe. Kamienna podłoga nigdy nie była tak przyjemna jak ta w wykończeniu satynowym, po której komfortowo można stąpać gołą stopą!