DaVinci

Przeznaczenie

, , , , , ,

Kolor

szary, Biały, Ecru, Złoty

Opis produktu

Wznieś estetykę swojego domu na najwyższy poziom jakości. Odkryj płytę kwarcytową DAVINCI, która doskonale łączy nowoczesny design z klasyczną elegancją. Biało-szary motyw kolorystyczny sprawia, że ten kwarcyt jest ponadczasowy i wciąż obecny, jeśli spojrzymy na wnętrzarskie trendy mody. DAVINCI doskonale ożywi wnętrze kuchni, łazienki czy salonu. Sprawdzi się jako element dekoracyjny o unikalnym charakterze, który zawsze przyciąga wzrok.

Prezentowana płyta kwarcytowa to wyżyny subtelnego kontrastu. Z jednej strony zachwyca minimalizmem i lekkością, z drugiej zwraca uwagę niebanalnym użyleniem i naciekami w kolorze luksusowego złota. Ten zestaw jest idealny jako dekor w aranżacjach klasycznych, ale też w stylu glamour, loftowym czy nowoczesnym.

Dodaj niepowtarzalnego blasku i charakteru wybranej przestrzeni w swoim domu. Zwróć uwagę na doskonałe parametry praktyczne kwarcytu DAVINCI. Ten element wykończeniowy jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu z powodzeniem przetrwa długie lata nawet intensywnej eksploatacji.