Płyta kwarcowa Bianco Superior

Kraj pochodzenia

Brazylia

Przeznaczenie

, , ,

Opis produktu

Płyta kwarcowa Bianco Superior z Brazylii doskonale wpisuje się w najnowsze trendy mody ukazane w światowych katalogach najlepszych projektantów. Jasne wnętrza od lat cieszą się ogromną popularnością. Przede wszystkim biel i jasne odcienie optycznie powiększają przestrzeń, sprawiają, że zawsze wygląda ona świeżo, czysto, elegancko. Dokładnie taką estetykę i design domowej przestrzeni bez problemu można uzyskać, decydując się na płytę kwarcową Bianco Superior.

Zachwyca tu ponadczasowa biel, uwagę zwracają też akcenty dekoracyjne w postaci minimalistycznych, ale jednak wyrazistych przejść i nacieków w czarnym kolorze. To połączenie sprawia, że płyta kwarcowa pozostaje zachowawcza, ale na pewno nie jest nudna.

Jeśli szukają Państwo materiału wykończeniowego najlepszej jakości, o doskonałych walorach praktycznych i użytkowych, ale jednocześnie stawiają na nietuzinkowe atuty wizualne, płyta kwarcowa Bianco Superior sprawdzi się doskonale. Pięknie prezentuje się w eleganckich wnętrzach nowoczesnych czy luksusowych przestrzeniach glamour.