Okładzina ścienna z marmuru Forest Green

Okładzina Ścienna z Marmuru

Marmur Forest Green ukazany jest w aranżacji w całej okazałości. Zieleń pięknie wyeksponowana jest przy basenowym żywym kolorze błękitnej wody. Basen w domu aż prosi się o wykorzystanie naturalnych materiałów, które proponuje nasza hurtownia kamienia. Płytki marmurowe świetnie sprawdzają się jako estetyczne wykończenie oraz praktyczne wykorzystanie. Marmury granity wykorzystane w aranżacji, to świetne zestawienie kolorów ziemi z ciepłymi beżami.

Okładzina ścienna z marmuru Forest Green w tak dużym wnętrzu o kolorach ziemi, daje efektowny look końcowy. Płytki marmurowe zostały pięknie wkomponowane w całą aranżację. Zdjęcie przedstawia duże pomieszczenie przy domowym basenie w domu. Marmury granity wykorzystane na dużych powierzchniach dają zaskakujący efekt końcowy i w całości  ukazują piękno kamienia. W takim wnętrzu znajduje się również posadzka kamienna, która dopełnia całą wizualizację.

Na powyższej aranżacji znajduje się blat kamienny z marmuru Forest Green, który przenosi nas do lasu deszczowego. Dodatkowo na ścianach znajdują się płytki marmurowe z tej samej kolekcji, którą proponuje nasza hurtownia kamienia. Wspaniałe wykorzystanie kamieni naturalnych przy basenie domowym sprawiło, że otrzymaliśmy niepowtarzalną aranżację wnętrza. Dodatkowo podłoga kamienna znajdująca się na zdjęciu dodaje całości uroku.