Płyta granitowa Impala Marikana

Kraj pochodzenia

Południowa Afryka

Przeznaczenie

,

Opis produktu

Impala Marikana – to siostra Impali Bon Acord o najciemniejszym odcieniu. Zarówno jak jej jaśniejsza wersja, często wybierana jest na blaty granitowe. Kuchnia jest specyficznym miejscem naszego domu. To w niej gromadzi się cała rodzina. Blaty granitowe powinny umilać nam czas spędzony w kuchni. Jeśli pomieszczenie jest sercem naszego domu, powinno odzwierciedlać nasze usposobienie i towarzyszyć nam przez lata. Blaty granitowe z Impali Marikana, mogą stać się Waszym towarzyszem rodzinnych przeżyć. Ciemny odcień tej płyty pozwala zaszaleć z mocnymi akcentami – czerwienią czy soczystą zielenią. Parapety granitowe dobrze wyglądać będą w towarzystwie świeżych ziół. Praktycznie i ładnie – parapety granitowe z Impali gwarantują połączenie tych dwóch cech.

 

Marmury granity z naszej hurtowni, to wysoka jakość i niesamowita funkcjonalność. Każdy kto posiada w swoim domu choć jeden element z kamienia, może być pewien, że na tym jednym elemencie się nie skończy. Za chwilę zapragniemy posadzki kamiennej – odpowiedzią będą płytki granitowe. Jasne z delikatnymi smugami, całkowicie czarne, bądź brązowe z wiśniowym oczkiem – płytki granitowe z naszej hurtowni na pewno zaspokoją Wasze potrzeby.

 

Blaty granitowe z materiału Impala Marikana – mogą posiadać dwa rodzaje głębi – w zależności od sposobu ucięcia materiału. Pierwszy z nich to nitka – drobne kreski równomiernie wpisane w strukturę slabu będą pięknym ozdobnikiem każdego blatu kamiennego. Druga opcja to oczko – struktura nieco większa – można powiedzieć bardziej powszechna i standardowa. Impala Marikana to materiał trwały i solidny – blaty kamienne będą więc długowieczne.