Płyta onyxowa Rainbow

Kraj pochodzenia

Meksyk

Przeznaczenie

,

Opis produktu

Płyta onyxowa Rainbow to efektowny materiał wykończeniowy, którego rysunek – zdominowany przez naprzemiennie układające się wstęgi – po podświetleniu do złudzenia przypomina tęczową poświatę. Onyx wspaniale współpracuje ze światłem, ponieważ jako kamień półszlachetny wykazuje półprzezroczystość. Jego bryła przepuszcza promienie niczym kolorowy witraż. Dlatego właśnie znajduje mnóstwo zastosowań w dekoracji wnętrz i od lat jest dobrze znany wszystkim projektantom.
Onyx Rainbow , sprowadzany z odległego Meksyku, ze względu na swoje walory zdobnicze cieszy się bardzo dobrą opinią na całym świecie. Trafia do domów i mieszkań, hoteli, restauracji i innych lokali usługowych. Jest też ozdobą ekskluzywnych biurowców. Jego idealne gładka powierzchnia połączona z ciekawą ciepłą kolorystyką oraz subtelnymi, gęsto rozmieszczonymi użyleniami w niebanalny sposób podkreśla przestrzenie użytkowe, które dzięki tęczowemu onyxowi nabierają luksusowego charakteru.
Płyta onyxowa Rainbow może stanowić uzupełnienie wystroju z klasyką w roli głównej lub przełamać nowoczesną aranżację. Dzięki swej lekkości nie przytłacza wnętrza, a nadaje mu finezji. Jaśniejący wzór onyxu Rainbow sprawia wrażenie, jakby legenda o skarbie ukrytym pod tęczą miała w sobie więcej niż odrobinę prawdy. Złociste refleksy nie pozwalają przejść obok płyty onyxowej obojętnie. Co więcej, wpływają na wrażenie przytulności przestrzeni i inspirują do eksperymentowania ze światłem, które stanowi naturalną ozdobę wnętrza.