Łazienka z płytek granitowych Kashmir Gold / Absolut Black

Współczesna Łazienka z Akcentami Klasyki: Płytki Granitowe w Głównej Roli

Marmury granity nadają aranżacjom właściwy tor. Kashmir Gold – to złociste płytki granitowe, które połączane zostały z granitem Absolute Black. Czarne płytki granitowe są tutaj dodatkiem – obramowaniem lustra czy ozdobnymi paskami. Całość jest bardzo elegancka i niepowtarzalna. W łazience wykonany jest również blat kamienny oraz bardzo łatwa do utrzymania w czystości posadzka kamienna.

Marmury granity świadczą o dobrym guście i uszlachetniają wnętrze. Płytki granitowe wykorzystane w łazience są praktyczne i wytrzymałe. Płytki granitowe Kashmir Gold, ze względu na swoją złocistą barwę mogą być dowolnie łączone z różnymi kolorami. Aranżacja przedstawia płytki granitowe Kashmir Gold połączone z Absolute Black. Co prawda główną rolę grają te pierwsze płytki granitowe, jednak bez czerni aranżacja byłaby monotonna i jednostajna.

Łazienka wykończona naturalnym kamieniem może być świetnym pomysłem na aranżację. Płytki granitowe Kashmir Gold – stanowią okładzinę na całej ścianie w łazience. Dodatkowo elementem dekoracyjnym są płytki granitowe Absolute Black, które stanowią ramę dla lustra łazienkowego. Płytki granitowe, które w ofercie posiada nasza hurtownia kamienia mają wiele kolorów i faktur. Płytki granitowe na aranżacji to wykończenie polerowane.