Płyta granitowa Madura Gold

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Kamienne płyty Madura Gold pozwolą na stworzenie wymarzonej stylizacji architektonicznej w jednym stylu. W hurtowni posiadamy płyty wielkoformatowe, które zagospodarować można na blaty granitowe. Nasz salon ozdobić mogą parapety granitowe w tym ciepłym odcieniu o złotej barwie. Dodatkowo, w odpowiedzi na potrzeby klientów, posiadamy w ofercie płytki granitowe Madura Gold, które mogą stać się ozdobą naszej podłogi. Kamień Madura Gold świetnie prezentować się będzie na elewacji czy schodach zewnętrznych, zapraszając swym urokiem do środka budynku.

 

Blaty granitowe spełnią oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość kamienia, pozwala na blaty granitowe, które są bardzo wytrzymałe i długowieczne. Parapety granitowe zdobić mogą kwiaty o najróżniejszych barwach. Storczyki czy paproci, świetnie wpiszą się we wnętrze gdzie wykonane są parapety granitowe.

 

Kamień ten najlepiej sprawdzi się jako blaty kuchenne. Nada kuchni szyku i stylu, który jest obiektem pożądania. Bardzo dobrze będzie przyjmować wszystkie czynności, które na nim wykonujemy. Krojenie czy stawianie gorących naczyń na blacie kamiennym to powszednie czynności – do których jest on przystosowany. Płyty granitowe o grubości 3cm będą idealnym rozwiązaniem na nowy blat z kamienia.