Płyta marmurowa Argos

Kraj pochodzenia

Hiszpania

Przeznaczenie

, ,

Opis produktu

Płyta marmurowa Argos ze słonecznej Hiszpanii to doskonały materiał wykończeniowy wnętrz takich jak łazienka czy salon. Kamień naturalny w jasnej odsłonie prezentuje się wyjątkowo, a oryginalne nacieki tworzą niesamowity dekor. Całość wciąż pozostaje jednak zachowawcza i ponadczasowa.

Płyta marmurowa Argos to strzał w dziesiątkę dla klientów, którzy szukają praktycznych rozwiązań na długie lata, ale jednocześnie chcą cieszyć się ponadczasowym, modnym wykończeniem, które nigdy się nie nudzi.

Płyta marmurowa Argos nadaje się do wykorzystania nie tylko jako niewielki akcent dekoracyjny, na przykład w postaci parapetów wewnętrznych, ale również do wykończenia ścian — idealnie powiększy optycznie łazienkową przestrzeń.

Szyk, klasa, elegancja i odrobina luksusu, właśnie tak można opisać w skrócie walory płyty marmurowej Argos. Jasny odcień klasycznego beżu i zaskakujące wzornictwo, które stworzyła natura, a do tego szereg atutów praktycznych — wszystko to sprawia, że marmur Argos jest inwestycją na długie lata.