Płyta granitowa Splendor White

Kraj pochodzenia

Hiszpania

Przeznaczenie

, ,

Opis produktu

Hiszpański kamień Lennon – to delikatna wariacja na blaty granitowe. Fantazyjne ułożenie wzorów, pozwala wkręcić się nam w wir wrażeń jakie zapewnia nam dobra zabawa w kuchni, podczas gotowania. Patrząc na blaty granitowe z kamienia Lennon, na pewno nabierzemy ochoty na przygotowanie hiszpańskiej Paeli, którą z pewnością pokochają zaproszeni goście. Dobre fluidy jakie płyną z tego materiału musimy przenieść do kuchni, co umorzliwią blaty granitowe. Oprócz walorów estetycznych, blaty granitowe są bardzo funkcjonalne. Ich zalety to m.in. odporność na zarysowania czy wysoką temperaturę.
Parapety granitowe z hiszpańskiego kamienia? Dlaczego nie! Kamień Lennon śmiało może zostać użyty na parapety granitowe. Marmury granity, które coraz częściej wykorzystuje się we wnętrzach domowych, spotykamy również na co dzień. W cukierniach często spotyka się blaty granitowe. Na posadzkach w galeriach handlowych zauważyć można płytki granitowe, a na ścianach w łazienkach płytki marmurowe.
Bardzo ciekawa struktura tego kamienia, w głębi którego wyraźnie dostrzegamy wszystkie – nawet najdrobniejsze minerały, powoduje że kamień ten jest dla nas nieco tajemniczy i staje się jeszcze bardziej piękny. Blaty kuchenne wykonane z takiego kamienia to wspaniała alternatywa dla osób, które wiedzą czego chcą. Potwierdza gust i szyk ich posiadacza, a niepowtarzalna jakość jaką dają blaty kamienne pozwala w lepszy sposób zorganizować pracę w kuchni.