Płyta granitowa Thunder White

Opis produktu

RR Granity prezentuje płytę granitową Thunder White z Indii, której naturalny design doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy w aranżacji wnętrz. Biało-szara tonacja wykończenia mieszkań i elementów zewnętrznych posesji króluje od wielu sezonów i trzeba przyznać, że stanowi już podstawę w zakresie stylowego urządzania mieszkań.

Thunder White wyróżnia się piękną barwą i naturalnym dekorem w postaci przejść i żyłek, a każda płyta granitowa jest niepowtarzalna. Na ten materiał wykończeniowy decydują się inwestorzy, którzy cenią jakość i design.

W jakich wnętrzach warto zastosować granit Thunder White? Jego jasna tonacja optycznie powiększa przestrzeń, a dominujące wzornictwo może stanowić naturalną, wyrazistą ozdobę. Ta płyta granitowa świetnie uzupełnia aranżacje w stylu glamour, nadaje wyjątkowości wnętrzom klasycznym, przełamuje spokój klimatu loftowego i skutecznie dekoruje minimalistyczne przestrzenie urządzone w stylu skandynawskim.

Granit Thunder White ze względu na doskonałe właściwości, może być stosowany w łazience oraz w kuchni, do wykończenia parapetów czy obudowy kominka, ale również na zewnątrz. Jest odporny na mróz i wysokie temperatury, wodę i zabrudzenia. Łatwo utrzymać go w czystości i jest antybakteryjny, dlatego tak chętnie wykonuje się z niego blaty łazienkowe oraz kuchenne. Lubisz nietuzinkowe rozwiązania, a Twoje mieszkanie ma być modne i designerskie? Indyjska płyta granitowa Thunder White sprawdzi się doskonale, to powiew świeżości z wyraźnym akcentem elegancji i jakości premium.