Płyta granitowa Giallo California

Kraj pochodzenia

Brazylia

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Giallo California – czyli złoto Californi. Kojarzy się z upalnym latem, wakacjami i gorącym morzem. Marzyliście kiedyś o podróży do Californi? Upalne dnie, spędzone na jeździe na rolkach czy spacery brzegiem oceanu. Blaty granitowe Giallo California mogą przenieść Was za każdym razem w taki klimat. Bardzo wyszukany wystrój i blaty granitowe z tej kolekcji – zapewnią letnią atmosferę przez cały rok. Dodatkowo można pokusić się o jeszcze jedną rzecz – parapety granitowe z tego samego materiału. Extra dodatkiem będzie wybór delikatnego odcienia na posadzkę. Płytki granitowe zdają tu egzamin śpiewająco.

 

Atuty kamieni są niemal oczywiste – blaty granitowe z nich wykonane odporne są na ścieranie czy zarysowania. Parapety granitowe bardzo dobrze sprawdzają się również na zewnątrz budynku. Płytki granitowe również są bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie czy zarysowania i anomalia temperaturowe. Złoto Californi nada słonecznego blasku każdej kuchni i nie tylko.

 

Blaty granitowe sprawią, że gościom odejmie mowę z zachwytu. W tym wypadku kamień to element, który powinien być główną atrakcją naszej kuchni czy łazienki. Słoneczny kolor z czarną pajęczynką pierwszorzędnie wpisze się w nowoczesną kuchnię. Blaty granitowe będą nadadzą jej nienaganną formę. Granit posiada przymioty, których nie sposób mu odmówić. Blaty kamienne są solidne niczym stal, zachowując przy tym cechy olśniewających przedmiotów.