Płyta granitowa Tropical Storm

Kraj pochodzenia

Brazylia

Przeznaczenie

Opis produktu

Płyta granitowa Tropical Storm z Brazylii przyciąga wzrok niepowtarzalnym designem i z powodzeniem może stanowić doskonały dekor wybranego wnętrza. Naturalne nacieki tworzą unikalną ozdobę w jakże estetycznej formie.

Kamień naturalny Tropical Storm świetnie sprawdzi się w przestrzeniach kuchennych oraz w łazienkach. Odporność płyty na działanie wody, zarysowania czy zabrudzenia sprawia, że to właśnie ten granit stanowi idealne wykończenie blatów, ścian i podłóg.

Jeśli stawiają Państwo na oryginalne wykończenie wnętrz, elegancję w najlepszej postaci, ale jednocześnie chcą korzystać z przestrzeni w pełni praktycznych, płyta granitowa Tropical Storm od RR Granity będzie strzałem w dziesiątkę.

Wyjątkowy charakter granitu w ciemnej tonacji z jasnym akcentem dekoracyjnym pozwoli Państwu stworzyć wprost olśniewające wnętrze w luksusowym wydaniu. Estetyka płyty granitowej Tropical Storm doskonale wpisuje się w kanony światowych trendów. Ten naturalny kamień może być zastosowany do wnętrz w stylu nowoczesnym, loftowym czy glamour i zawsze będzie prezentować się naprawdę gustownie. Z łatwością tworzy klimat niczym z najlepszych wnętrzarskich katalogów.