Płyta granitowa Absolute Black Satynowa

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Indyjski czarny kamień w wykończeniu satynowanym, to alternatywa dla polerowanej wersji tego ciemnego materiału. Matowy odcień sprawia, że płyta granitowa nabiera bardzo ciekawy wygląd, który spodoba się osobom szukającym niepowtarzalne rzeczy. Kamień ten bardzo dobrze sprawdzi się jako blaty granitowe. Odporność na zabrudzenia czy zarysowania stawia płyty granitowe na pierwszym miejscu pod względem funkcjonalnego wykorzystania ich w kuchni.

 

Jeśli chcecie Państwo nadać Waszym pomieszczeniom zaplanowany wygląd, warto wykonać z tego samego materiału parapety granitowe. Idealne wnętrze, niczym z katalogu architektury wnętrz może stać się rzeczywistością

 

Satynowane płytki kamienne to nie abstrakcja – posiadamy je w naszej hurtowni kamienia. Wybór ten to wysublimowana elegancja. Głeboka czerń w matowej odsłonie. Płytki granitowe nie będą lśniły jak te polerowane. Oczywiście Blat kuchenny w satynie to także nie żaden luksus. Jeśli taka jest wasza wizja – zapraszamy do RR Granity na rekonesans płyt i porównanie satyny z polerem. Blaty kamienne w jednym i drugim wykończeniu wyglądać będą olśniewająco.