Płyta granitowa Colonial Ivory

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznacznenie

do wewnątrz, kuchnia, łazienka, na zewnątrz, salon

Opis produktu

Indyjski materiał Colonial Ivory cieszy się największą popularnością. Marmury granity są stosowane jako elementy budowlane, a Colonial Ivory jest wśród nich zdecydowanie liderem. Nic dziwnego – blaty granitowe z tego materiału wpiszą się w każdą historię aranżacyjną Waszego wnętrza. Blaty granitowe kojarzą się z kuchnią, jednak łazienka to również miejsce dla tego „gadżetu”. Używamy sformułowania „gadżet”, ponieważ tak banalny element pomieszczenia jak blaty granitowe, może być fantazyjny i jedyny w swoim rodzaju. Colonial Ivory – to ciepły kolor, blaty granitowe będą więc posiadać odcień kości słoniowej z dodatkiem fantazyjnych wzorów, które układają się w zależności od bloku – po przekątnej, bądź w poprzek płyty.

 

Jeśli zdecydujecie się na odrobinę nonszalancji – parapety granitowe mogą wypełnić architektoniczną wizję. Parapety granitowe to zakup na długie lata, który w odcieniu Colonial Ivory, łatwo zmienić za pomocą przemyślanych dodatków. Marmury granity to materiały, nad którymi warto się zastanowić. Naturalne piękno jest teraz w modzie i nie chodzi tu jedynie o urodę, ale i o materiały budowlane.

 

Blaty kuchenne w odcieniach beżu to bardzo popularny wybór. Jasne materiały o spokojnych wzorach są uosobieniem spokoju i dobroci. Najmodniejsze są kolory kości słoniowej, bieli i czerni. Blat granitowy z materiału Colonial Ivory wpisuje się w kanon trendów. Może wydawać się, że kuchnia to miejsce, gdzie jasny blat kamienny nie zda egzaminu. Jednak przy granicie kolor nie ma znaczenia. Sam kamień jest bardzo łatwy w obsłudze. Szybko się go czyści i łatwo doprowadza do porządku.