Płyta granitowa Colonial Ivory

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Indyjski materiał Colonial Ivory cieszy się największą popularnością. Marmury granity są stosowane jako elementy budowlane, a Colonial Ivory jest wśród nich zdecydowanie liderem. Nic dziwnego – blaty granitowe z tego materiału wpiszą się w każdą historię aranżacyjną Waszego wnętrza. Blaty granitowe kojarzą się z kuchnią, jednak łazienka to również miejsce dla tego „gadżetu”. Używamy sformułowania „gadżet”, ponieważ tak banalny element pomieszczenia jak blaty granitowe, może być fantazyjny i jedyny w swoim rodzaju. Colonial Ivory – to ciepły kolor, blaty granitowe będą więc posiadać odcień kości słoniowej z dodatkiem fantazyjnych wzorów, które układają się w zależności od bloku – po przekątnej, bądź w poprzek płyty.

 

Jeśli zdecydujecie się na odrobinę nonszalancji – parapety granitowe mogą wypełnić architektoniczną wizję. Parapety granitowe to zakup na długie lata, który w odcieniu Colonial Ivory, łatwo zmienić za pomocą przemyślanych dodatków. Marmury granity to materiały, nad którymi warto się zastanowić. Naturalne piękno jest teraz w modzie i nie chodzi tu jedynie o urodę, ale i o materiały budowlane.

 

Blaty kuchenne w odcieniach beżu to bardzo popularny wybór. Jasne materiały o spokojnych wzorach są uosobieniem spokoju i dobroci. Najmodniejsze są kolory kości słoniowej, bieli i czerni. Blat granitowy z materiału Colonial Ivory wpisuje się w kanon trendów. Może wydawać się, że kuchnia to miejsce, gdzie jasny blat kamienny nie zda egzaminu. Jednak przy granicie kolor nie ma znaczenia. Sam kamień jest bardzo łatwy w obsłudze. Szybko się go czyści i łatwo doprowadza do porządku.