Płyta granitowa Via Lactea

Kraj pochodzenia

Brazylia

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Ciemny akcent dekoracyjny we wnętrzach to niewątpliwy hit, jeśli pod uwagę weźmie się światowe projekty mieszkalnych przestrzeni. Kto powiedział, że czarny czy grafitowy materiał wykończeniowy musi być ponury i przytłaczający? Absolutnie się z tym nie zgadzamy, wystarczy spojrzeć na naturalny design brazylijskiej płyty granitowej Via Lactea. Głęboki odcień czerni i szarości w ciemnym wydaniu jest w tym przypadku szlachetny, gustowny i szykowny. Wystarczy niewielki akcent, aby cała przestrzeń zyskała elegancki, wręcz luksusowy charakter.

Via Lactea to granit o wyjątkowym wyglądzie. Z jednej strony uniwersalny i zachowawczy, z drugiej wyróżniający się nietypowym wzornictwem — naturalne przejścia i nacieki przypominają kredowe żyłki. Właśnie ten subtelny akcent dekoracyjny sprawia, że Via Lactea cieszy się tak ogromną popularnością.

Ponadczasowy design płyty z granitu Via Lactea z powodzeniem pozwala tworzyć niebanalny klimat wnętrz w stylu klasycznym, nowoczesnym, loftowym lub glamour. Czarny odcień kamienia pięknie komponuje się z zawsze modną bielą.