Płyta granitowa Victoria White

Kraj pochodzenia

Brazylia

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Vitoria White to absolutna nowość w naszej Hurtowni Kamienia. Kamień ten pochodzi z gorącej i orientalnej Brazylii – która dobrze kojarzy się chyba każdemu. Matka natura obdarzyła ten granit niesamowitą jasną barwą, połączoną z lawendowymi i wrzosowymi akcentami, którą nadają płycie niepowtarzalny charakter.
Jak można wykorzystać granit Vitoria White? Oczywiście blat kamienny do kuchni czy łazienki. To podstawowa opcja, którą serdecznie polecamy. Blat granitowy jest najtrwalszą i najbardziej funkcjonalną propozycją. Dobrze zaimpregnowany kamień daje nam możliwość korzystania z jego uroków przez długi czas. Płyty granitowe wykorzystywane na blat to grubość 3cm. Najcześciej wybierana jest wersja polerowana – która ładnie się błyszczy. Oczywiście istnieją również inne możliwośći – takie jak matowe wykończenie, profesjonalnie zwane satyną.
Blaty z kamienia są doceniane i wybierane od lat. Zdecydowanie przodują w architekturze wnętrz i wykończeniu budowlanym. Cenne zalety jakie posiada kamień naturalny doceniają zawrówno wykonawcy jak i klienci.