Konglomerat kwarcowy szary Grey Light

Opis produktu

Konglomerat kwarcowy o nazwie Grey Light, to nowatorskie podejście włoskich producentów do kamiennych wyrobów. Jednolicie umaszczona płyta z drobnymi ziarenkami roświetlającymi całą płytę. Grey Light w tłumaczeniu oznacza szary popiół. Popiół kojarzy się nam z czymś brzydkim i mało interesującym. Pora zmienić swoje wyobrażenie. Grey Light to przepiękny materiał, w odcieniu jasno popielatym. Święcące drobinki, osadzone są w kamieniu niczym rozsypany równomiernie brokatowy proszek.

Ten konglomerat to alternatywa dla jego jaśniejszych odpowiedników. Jeśli chcecie stworzyć nastrojowe wnętrze, o niebagatelnym looku – wybór musi paść na ten materiał. Czy jest odporny i na ile wystarczy? Warto zadać takie pytanie, a odpowiedź jest prosta i satysfakcjonująca. Konglomerat kwarcowy to bardzo twardy materiał, który zaskakuje funkcjąnalnością. Wybrany został we Włoszech przez grupę naszych fachowców, którzy dokładają wszelkich starań, by importowane kamienie cechowała najwyższa jakość. Zależy nam, by klienci byli zadowoleni z zakupionych u nas materiałów. Konglomerat kwarcowy Grey Light a z pewnością spełni wasze oczekiwania, a blaty kuchenne z niego wykonane, będą służyć latami.

Ciekawą propozycją będą płytki granitowe River White, którą uświetnią wygląd kuchni. Położone na podłodze są gwarancją satysfakcji i ergonomii. Nasza hurtownia posiada w ofercie wielkoformatowe płyty, które znajdują zastosowanie na blaty granitowe i wiele innych oryginalnych propozycji.