Płytki granitowe Absolute Black

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Kolor

Czarny

Rozmiar

61×30,5x1cm

Opis produktu

Czarne płytki granitowe Absolute Black, to klasyka gatunku. W tym kolorze wpasują się w każde wnętrze. Płytki granitowe nadają się do wszystkich pomieszczeń w naszym domu. Najczęstsze zastosowanie to salon, kuchnia i łazienka.
Można powiedzieć, że czerń to nie kolor, a jego brak. Czarne płytki granitowe pochłaniają prawie 100% światła co pozwala ukazać ich elegancję i piękno. Osoby, które wybiorą płytki Absolute Black są zdecydowane i charakteryzują się niezależnością oraz zdyscyplinowaniem. Od lat XX kolor czarny to synonim luksusu i wyrafinowania.

Ten rodzaj płytek kamiennych znajdą Państwo w wykończeniu polerowanym, satynowanym oraz płomieniowanym. Pozwala to na szerokie zastosowanie tegoż materiału. Oczywiście Hurtownia Kamienia RR posiada płyty, z których wykonać można blaty kuchenne. Granit to bardzo wytrzymały i mocny materiał pod względem struktury i odporności.

Blat kamienny to najlepsze rozwiązanie do kuchni czy łazienki.Blaty granitowe mogą okazać się najlepszym wyborem. Kamień posiada mnóstwo atutów, które uwydatnione zostają podczas prawidłowej obróbki i montażu wybranych elementów z granitu. Blat kamienny to pomysł do kuchni, łazienki czy na ogród.