Płytki granitowe Star Galaxy

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Kolor

Czarny

Rozmiar

61×30,5x1cm

Opis produktu

Każdy z nas choć raz w życiu przyglądał się gwieździstemu niebu. Gwiazdy rozświetlające ciemność nocy, migoczące niczym złote iskierki, urzekają wszystkich. Aż ciężko wyobrazić sobie, że teraz możemy mieć ten obraz na wyciągnięcie ręki w swoim domu.

Płytki granitowe Black Galaxy są idealnym rozwiązaniem do naszego domu czy biura. Można wykorzystać je na podłogi i ściany. Wspaniałym rozwiązaniem będzie duża płyta w tym samym kolorze, która nadaję na np. na parapety granitowe. Projektowanie wnętrza w swoim domu, może stać się ogromną frajdą. Już dzisiaj mogą Państwo spełnić swoje marzenia.

Jeśli myśleli Państwo o takim kolorze na blaty granitowe, w naszej hurtowni znajdują się płyty o identycznej barwie co płytki granitowe Star Galaxy.

Star Galaxy, to materiał który posiadamy w Hurtowni Kamienia RR w wymiarach nadających się idealnie na blat kamienny. Wysokości do 1m i długości ponad 3m dają możliwość dopasowania kamienia na dowolny blat kuchenny. Czerń rozświetlona złotymi drobinkami na blacie z granitu da olśniewający efekt, z którego będziecie zadowoleni.