Płytki granitowe Shivakashi

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Kolor

Beż, Brąz, Róż

Rozmiar

61×30,5x1cm

Opis produktu

Shivakashi to płytki kamienne, które idealnie nadają się na posadzkę kamienną. Zdjęcie bardzo dobrze przedstawia kolory, które posiada przedstawiany materiał. Jasne kolory wpadające poprzez róże w brązy i beże. Taka posadzka nada wdzięku klasycznym pomieszczeniom, które wypełniają drewniane meble. Kolory te bardzo dobrze wiążą się z dębem, orzechem czy nawet sosną.

Płytki kamienne posiadają uniwersalny wymiar 61×30,5x1cm – który najczęściej wybierany jest na posadzkę. Hol, salon jak i łazienka – będą rozświetlone dzięki palecie kolorystycznej, którą posiadają płytki Shivakashi. Dodatkowym atutem kamienia jest łatwość w przewodzeniu ciepła. Dzięki temu ich przeznaczenie może sprowadzić się również do ogrzewania podłogowego, które jest uznawane za bardziej ekonomiczne od tradycyjnego.

Kamień w domu, biurze czy hotelu jest materiałem, z którym spotykamy się często. Bardzo łatwo ulec urokowi kamienia. Nie sposób powstrzymać się i zaprzeczyć zaletom jakie posiada blat kuchenny. Szerokie zastosowanie kamienia znalazło swoje miejsce między innymi w postaci blatów kamiennych. Kolory, faktury, struktury i wzory jakie posiada granit, daje nieskończone możliwości ukształtowania blatów kamiennych.