Płytki granitowe Viscount White

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Kolor

Biały

Rozmiar

61×30,5x1cm

Opis produktu

Płytki kamienne Viscount White to indyjska propozycja, którą poleca nasza Hurtownia Kamienia. Uniwersalny wymiar 61×30,5x1cm świetnie sprawdza się jako płytka podłogowa. Viscount White jest najjaśniejszym materiałem z kategorii granitu. Odcień płytek jest dość zimny – jednak pikanterii nadają im ciemne, wręcz czarne wzory, które układają się nieregularnie, nadając płytkom dynamiczny charakter.

Płytki granitowe Viscount White to propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania z zastosowaniem naturalnych materiałów. Kamień świetnie przewodzi ciepło, co sprawia, że płytki podłogowe z kamienia naturalnego mogą stać się nieodłącznym elementem w ogrzewaniu podłogowym – które coraz częściej wykorzystuje się w domach czy biurach.

Zimny kolor płytek połączyć można z dużą płytą wykorzystaną na blat kamienny np. do kuchni. Wzorzyste czarne smugi przeplatające się ze sebrzystą barwą kamienia to hit ostatnich sezonów. Blat granitowy będzie mienił się niczym tafla śniegu w zimowym słońcu. Futurystyczne aranżacje lubią zimne kolory z pazurem. Taki jest właśnie Viscount White.