Płytki granitowe Colonial White

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Rozmiar

60x60x1,5cm, 61×30,5x1cm

Kolor

Biały

Opis produktu

Colonial White – najnowsza propozycja płytek kamiennych. Absolutny hit – ciepły jasny kolor połączony z ciemnym wzorem delikatnie układającym się wzdłuż materiału. Płytki kamienne w tak jasnej tonacji nadzadzą wnętrzu styl glamour, który zachwyci każdą Panią Domu. Elegancja i nowoczesność w połączeniu z praktycznym wymiarem to marzenie każdego, kto na nowo projektuje swój dom czy biro. Płytki granitowe o grubości 1cm bardzo efektownie wyglądać będą na podłodze.

Świetna jakość i genialne wykończenie – tym charakteryzują się płytki granitowe z kolekcji RR Granity. Jeśli marzyliście o niepowtarzalnym looku w swoim pomieszczeniu – kamień jest idealnym wyborem. Natura każdy blok maluje inaczej – przez co nie uzyskamy nigdy jednakowego wzoru. Każde pomieszczenie może więc wyglądać niepowtarzażalnie.

Colonial White to jedna z najnowszych propozycji w Hurtowni Kamienia RR. Jasne kolory bardzo często towarzyszą nam w codziennym życiu. Bardzo dobrą aurę w kuchni uzyskamy dzięki jasnym materiałom użytym na blat kuchenny. Trwałość i niezawodność blatu kamiennego to cenna rzecz, którą doceniamy z upływem lat przez które służy nam granit.