Płytki granitowe Colonial Ivory

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Kolor

Ecru

Rozmiar

60x60x1,5cm

Opis produktu

Colonial Ivory to fantazyjne płytki granitowe, które przypłynęły do Polski prosto z Indii. Nazwa płytek, nadana została im nie bez powodu. Delikatne i ciepłe tło w odcieniu ecru, nakrapiane jest iście fantazyjnymi wzorami. Ich ułożenie w zależności od bloku jest mniej lub bardziej intensywne i przechodzi przez płytki w poziomie lub po przekątnej.

Nietuzinkowym pomysłem, będzie wykorzystanie tego samego materiału na blaty granitowe. Oczywiście duża płyta pozwala również użyć ten kamień na parapety granitowe, co uświetni kompozycję dekoracyjną naszego domu czy mieszkania. Należy docenić nie tylko wartości estetyczne ale i praktyczne. Płytki granitowe Colonial Ivory będą służyć bowiem przez długie lata.

Materiał ten posiadamy również w wersji płomieniowanej, która dedykowana jest na wykończenie tarasów, czy ścieżek ogrodowych. Wersję polerowaną polecamy do wnętrz – gdzie szyk i elegancja podłogi kamiennej jest obiektem pożądania. Natomiast na elementy zewnętrzne polecamy płytki granitowe płomieniowane, które będą antypoślizgowe.