Płytki granitowe Ivory Cream

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Rozmiar

60x60x1,5cm, 61×30,5x1cm

Kolor

Ecru

Opis produktu

Zdecydowany HIT i ulubieniec naszych klientów. Płytki granitowe Ivory Cream to spełnienie oczekiwań każdego klienta. Jasne płytki kamienne pokryte delikatną złotą nitką wyglądają olśniewająco. Do wyboru posiadamy dwa rodzaje tych płytek podłogowych – 61×30,5x1cm oraz 60x60x1,5cm. Wykończenie obu rodzajów to poler – czyli błyszcząca powierzchnia niczym na wysoki połysk.

Bardzo gustowne płytki granitowe Ivory Cream, nadadzą wnętrzu szyk i elegancję. Gustowne wnętrza w jasnych odcieniach są teraz na czasie. Wykończenie sypialni, kuchni czy salonu białymi, kremowymi i delkatnie złotymi odcieniami jest krzykiem mody. Kuchnia jest miejscem, które ma największą styczność z rozlanymi cieczami, tłuszczem i innnymi substancjami, które mogą zabrudzić posadzkę czy blat kuchenny.

Granit to bardzo odporny materiał, który dodatkowo zaimpregnowany nie będzie chłonąć żadnych cieczy. Rozlane wino czy tłuszcz rozlany na jego powierzchni, należy zetrzeć wilgotną ścierką z domieszką delikatnego płytnu do mycia. Tak łatwe utrzymanie kuchni w czystości jest czymś zaskakująco miłym i przekonującym.