Płytki granitowe Tan Brown

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Kolor

Ciemny brąz

Rozmiar

61×30,5x1cm

Opis produktu

Powrót hitowej pozycji – płytki granitowe Tan Brown. Eleganckie i bardzo ciekawe płytki kamienne – które posiadają czekoladowy deseń z wiśniowym oczkiem. Bardzo ciekawa i dość jednoroda faktura pozwala na ułożenie jednolitej powierzchni. Ciemny odcień bardzo dobrze spisze się w korytarzu czy holu. Płytki Tan Brown łatwo utrzymać w czystości – wystarczy przetrzeć je mopem zamoczonym w wodzie z odrobiną płynu do posadzek kamiennych. Polerowana struktura nie wymaga dużego nakładu w pielęgnacji. Raz na pół roku wystarczy przetrzeć kamień przy myciu podłogi, z użyciem preparatu impregnującego. Bardzo dobra jakość zapewnia, że płytki będą trwałe i pozwolą na użytkowanie ich przez długi czas.

Płytki podłogowe Tan Brown mogą uzupełnić Waszą wizję urządzenia domu czy mieszkania. Wspaniałym pomysłem może być wykorzystanie płytek do ogrodu zimowego, które posiadając kolory ziemi bardzo dobrze połączą się z zielenią ogrodu zimowego.

Hurtownia Kamienia RR posiada także płyty wielkoformatowe, które najczęściej w grubości 3cm wybierane są na blaty kuchenne. Kolor ciemnego brązu w połączeniu z wiśniowym oczkiem bardzo dobrze kontrastuje z jasną podłogą lub taką, która posiada brązowe refleksy. Blat kuchenny o takiej barwie daje nam gwarancje zachowania elegancji i odrobiny tajemniczości wnętrza. Drewniane frotny połączone z blatami kamiennymi dają zawsze piorunujący efekt.