Płytki granitowe Madura Gold

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Kolor

Złoty

Rozmiar

60x60x1,5cm

Opis produktu

Złote płytki granitowe – to obiekt porządania, niemal każdego. Śliczna, ciepła barwa pozwala na spełnienie swoich architektonicznych marzeń. Płytki granitowe Madura Gold znajdziecie w naszej hurtowni w formacie 60cm x 60cm x 1,5cm. Mogą być wykorzystanie na stworzenie niepowtarzalnej podłogi czy na okładzinę ścienną.

Jeżeli jesteście fanami organicznych struktur – płytki granitowe są wspaniałym wyborem. To naturalny materiał – zero sztuczności. Płytki granitowe występują w różnorakich odcieniach i barwach. Złote kolory nadają wnętrzu wygląd glamour i z polotem, bez zbędnego przepychu. Oczywiście posiadamy odpowiednik tego materiału w dużej płycie. Więc jeśli marzycie o tym materiale na blaty granitowe, odwiedźcie naszą hurtownię. Posiadamy szeroki asortyment kamieni naturalnych. Marmury granity to nasza specjalność tak jak i travertyny czy onyxy.

Nie będziecie mocno oryginalni jeśli zapytacie także o blat kamienny. Taka opcja to jeden z najbardziej trafnych wyborów. Odporna na zarysowania i gorące temperatury struktura kamienia, sprawdza się na blatach kuchennych. Kamień odpowiednio przygotowany, zaimpregnowany i położony, to najtrwalszy sposób na wykończenie kuchni. Krojenie, gorące garnki czy tłuczenie kotletów nie jest granitowi straszne.