Płyta granitowa Cosmic Black

Kraj pochodzenia

Brazylia

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Kosmiczna czerń – to fantazyjna nazwa dla równie fantazyjnego kamienia. Czarna – wydawałoby się klasyczna barwa, przełamana jest w tym przypadku jasnymi smugami. Nierównomiernie ułożone wzory, wyglądają jak celowo namalowane obrazy. Pobudza to mocno naszą wyobraźnię. Czarny materiał wybierany na blaty granitowe bardzo dobrze wygląda w łazience, tworząc idealny look w połączeniu z jasnymi barwami, które prezentują płytki granitowe z naszej kolekcji. Cosmic black dopasować można do określonego wnętrza, które może stać się inspiracją dla nas samych.

 

Kamień pozwala odkryć siebie na nowo. Poszerza nasze horyzonty, ukazując wszechmiar natury. Blaty granitowe, pozwalają okiełznać naturę i zamknąć ją w naszych aranżacjach. Parapety granitowe to funkcjonalne rozwiązanie, które ciężko z czymkolwiek porównywać. Płytki marmurowe zastosowane na okładzinę naszego kominka, również przenoszą odrobinę świata to naszego domu. Granity marmury, szczególnie w połączeniu z żywiołem jaki jest woda i ogień – dają spektakularny efekt.

 

Czarne blaty granitowe nie muszą być nudne. W przypadku Cosmic Black, kamień został rozjaśniony i uatrakcyjniony bardzo szykownymi fragmentami w kolorze perłowym. Oczywiście cały zabieg zadział się za pomocą natury. Człowiek nie ingerował w samą strukturę granitu. Jedyny zabieg to pocięcie bloka na slaby odpowiedniej grubości i wypolerowanie kamienia, w taki sposób, by stał się błyszczący i elegancki. Blat kuchenny powinien zostać odpowiednio zaimpregnowany i zakonserwowany przez wykonawcę, przed położeniem go na nasze meble. Pamiętajmy by wykonawca nie zapomniał o tym ważnym dla kamienia zabiegu