Płyta granitowa Antique Brown

Kraj pochodzenia

Brazylia

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Płyta granitowa Antique Brown pochodzi z Brazylii, która jest krajem o niezwykłym zróżnicowaniu geologicznym. Obfituje szczególnie w skały o pochodzeniu magmowym, wśród których granit ma pozycję szczególną. Jest to jeden z najtwardszych materiałów, jakie oferuje rynek kamieniarski. Wykonane z niego elementy wykończenia wnętrz dają gwarancję wieloletniej trwałości.

Kolorystyka płyty Antique Brown mieści się w przedziale między ciemnym brązem a starym złotem. Dzięki polerowanemu wykończeniu pięknie mieni się, gdy padają na nią promienie słoneczne. Jej powierzchnię zdobią jasne cętki o rozmaitych rozmiarach. Tworzą one efektowne mozaiki w nieregularnych kształtach.

Płyta granitowa Antique Brown nadaje się do wszechstronnego wykorzystania w domu i poza nim. To bardzo efektowny rodzaj wykończenia ścian i podłóg. Może posłużyć również do urozmaicenia elewacji i dekoracji ogrodu albo tarasu. Poza tym doskonale sprawdzi się w salonie, np. jako obudowa kominka, oraz w przedpokoju, gdzie z płyt granitowych wykonuje się eleganckie, oryginalnie podświetlane schody. Poza tym Antique Brown to idealny materiał do wykorzystania przy produkcji parapetów, a także blatów kuchennych i łazienkowych, które wspaniale komponują się z jasnymi, przede wszystkim białymi meblami.

Szlachetny wygląd płyty Antique Brown sprawia, że idealnie pasuje zarówno do wnętrza w stylu klasycznym, utrzymanego w palecie kolorystycznej beży i brązów, jak i do wnętrza nowoczesnego, w którym króluje ascetyczna biel, przełamana odważnym ciemnym akcentem.