Płyta granitowa Brąz Królewski

Kraj pochodzenia

Chiny

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Brąz Królewski to rodzaj płyty granitowej prosto z Chin, która znajduje zastosowanie zarówno w aranżacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Doskonale sprawdzi się jako okładziny ścian, kominków, a także wykończenia w łazience czy kuchni – np. na blacie, parapecie, zlewie czy umywalce. Z uwagi na wszechstronność zastosowania jest to obecnie jeden z najpopularniejszych kamieni sprzedawanych w Polsce.

Płyta granitowa Brąz Królewski to kompozycja koloru brązowego, przeplatanego na przemian białymi i beżowymi wzorami. Harmonijne połączenie sprawia, że całość nabiera eleganckiego, aczkolwiek nieoczywistego charakteru.

Na uwagę zasługuje także fakt, że kamień ten występuje w dwóch wariantach – może być polerowany lub płomieniowany. Trwałość i znakomite cechy fizyczne czynią go nie tylko stylowym, ale i praktycznym materiałem wykończeniowym. Płyty granitowe Brąz Królewski możesz z powodzeniem zastosować we wnętrzach, ale również wykonać z nich aranżację zewnętrzną – np. taras, ścieżkę lub przestrzeń dookoła basenu.