Płyta granitowa Crema Terra

Kraj pochodzenia

Hiszpania

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Hiszpański materiał Crema Terra nie trudno wyobrazić sobie jako blaty granitowe. Delikatny kolor, niczym pianka z kawy latte, łechta nasze zmysły. Parapety granitowe z tego materiału. mogą pojawić się zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz budynku. Lekka tonacja kolorystyczna, sprawia, że nie trudno będzie dobrać nam dodatki. Nasze blaty granitowe mogą być tylko kropką nad „i” wystroju wnętrza. Mogą stać się ozdobą pomieszczenia. Marmury granity same w sobie mają nieodparty urok i wspaniały charakter. Za ich pomocą możemy nadać wnętrzu niepowtarzalny wygląd.

 

Kamień Crema Terra przybył do nas z gorącej Hiszpanii. Crema Terra w tłumaczeniu oznacza „krem ziemi”. Patrząc na niego nie trudno się domyśleć, że ziemia w tym przypadku symbolizuje delikatne odcienie brązu na jasnym tle. Jeśli lubicie naturę, a kolory ziemi są w Waszym guście, Crema Terra jest odpowiedzią.

 

Hiszpańskie blaty granitowe to europejski sposób na wykończenie kuchni. Bardzo przystępny wzór bez kombinacji i przesytu, pozwoli na stworzenie ładnej, eleganckiej i przejrzystej kuchni. Blaty kuchenne stworzą nam poczucie komfortu i z przyjemnością będziemy przystępować do gotowania. Jasny blat kamienny daje nam szansę na dobór kolorowych dodatków, czy to w odcieniach pastelowych, czy też bardziej mocnych i soczystych jak zieleń lub czerwień. Blaty kamienne mogą zarówno grać główną rolę w pomieszczeniu, jak i stać się bazą do jego wykończenia.