Płyta granitowa Labrador Emerald

Kraj pochodzenia

Norwegia

Przeznaczenie

,

Opis produktu

Druga odsłona Labradora – norweskiego kamienia. Emerald to kamień z najwyższej półki. Oczaruje każdego, kto choć raz na niego spojrzy. Blaty granitowe Emerald spowodują, że zakochasz się w swojej kuchni od pierwszego wejrzenia. Bardzo tajemnicza struktura – mocno świecące błękitne oczka, zatopione są jakby w ciemnej otchłani. Blaty granitowe z tego materiału tworzą niepowtarzalny klimat. Nie będzie już potrzeby szukania miejsca na udaną randkę. Wystarczy przenieść się do kuchni, przygasić światła i ułożyć świece na blaty granitowe Emerald. Oczka, które są zatopione w blaty granitowe Emerald wyglądają jak w jakości High Quality. Mocne, wyraźne ale zarazem tajemnicze i niedostępne.

 

Granity marmury dają nieodparte wrażenie, że posiadamy coś niepowtarzalnego. Lubimy niespotykane rzeczy, a marmury granity takie właśnie są. Płytki granitowe nigdy nie stworzą jednakowej podłogi w dwóch miejscach. Każda będzie inna i zarazem olśniewająca. Parapety granitowe będą ozdobą pomieszczenia samą w sobie. Bez zbędnego przepychu i udziwnień, wystarczy wybrać do wnętrza marmury granity.

 

Labrador Emerald zdecydowanie pomoże stworzyć niebanalne wnętrze. Blaty kuchenne mogą stać się punktem kulminacyjnym w pomieszczeniu. Ich niepowtarzalny grafitowy kolor, wśród którego błyszczą piękne błękitne oczy to olśniewająca propozycja. Blat z kamienia to wybór topowych projektantów wnętrz, którzy cenią sobie wysoką jakość i oryginalny look.