Płyta granitowa Labrador Blue

Kraj pochodzenia

Norwegia

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Labrador, to norweski kamień, który występuje w kilku odmianach. Niesamowita i zapierająca dech w piersiach jest pierwsza z nich – Blue. Kamień ten posiada głęboko błękitne oczka, które mienią się wesoło niczym błękit norweskiego morza. Jeśli marzysz o czymś wyjątkowym w Twojej kuchni, powinieneś wykonać blaty granitowe z tego materiału. Posiadamy płyty o różnych grubościach, które pozwolą również na parapety granitowe. Błękit to kolor utożsamiany z czystością, wolnością. Mówi się, że błękitna krew płynie w królewskiej krwi. Szlachetność kamienia przekłada się na blaty granitowe, które w piorunujący sposób zachwycą każdego gościa, który będzie miał okazję być w domu gdzie znajdują się blaty granitowe.

 

Marmury granity będą idealnym rozwiązaniem zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych pomieszczeń. Płytki granitowe można położyć na podłodze w salonie, a płytki marmurowe w wymarzonej łazience. Niesamowity klimat jaki nadaje kamień, jest niepowtarzalny i hipnotyzujący. Zdecyduj się na marmury granity do swojego domu, to będzie dobry wybór.

 

Jeśli cenicie sobie wysoką jakość oraz piękne wzory – te dwa elementy najlepiej połączy granit. Blaty kamienne mogą stać się najważniejszym elementem ozdobnym Waszego domu. Kamień będzie spełniał swoją funkcję w 100%. Rozlane ciecze nie będą wchłaniane a wysoka temperatura nie uszkodzi blatu kamiennego.