Płyta granitowa Mondaritz

Kraj pochodzenia

Hiszpania

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Mondaritz kojarzy się z kwitnącą wiśnią. Blaty granitowe wniosą wiosenny klimat do naszego domu. Wyglądać będą jak tysiące rozkwitających, niewielkich jasnych kwiatów wiśni. Taki zabieg zastosowany na blaty granitowe, sprawi że odświeżymy każde wnętrze. Nie ważne czy kuchnia jest ciemna i nie posiada okna, czy okno posiada, ale wpada przez nie niewielka ilość światła. Blaty granitowe Mondaritz są gwarantem świeżości i lekkości. Można także zastosować pwien trik i do kompletu stworzyć aranżację która zawiera parapety granitowe z tegoż materiału. Jasne i proste a zarazem skromne parapety granitowe, nie przytłoczą pomieszczenia.
Granity marmury w hurtowni RR importowane są z całego świata. Mondaritz pochodzi z gorącej Hiszpanii. W kolekcji posiadamy indyjskie płytki granitowe, na miarę każdych oczekiwań. Zaskoczyć mogą także płytki marmurowe o wielkości 40 x 60cm i 60 x 60cm. Płytki marmurowe znajdują zastosowanie we wnętrzach, natomiast płytki granitowe można wykorzystać na zewnątrz jak i w środku budynku.
Świetne aranżacje z wykorzystaniem blatów kamiennych czy płytek podłogowych z naszej Hurtowni Kamienia, znajdziecie w zakładce aranżacje. Możecie podpatrzeć jak wykonany został blat granitowy, lub też na co i w jakiej aranżacji położone zostały płytki granitowe. Czasami wystarczy obejrzeć kilka renderów aby zadecydować jaki typ kamienia będzie najlepiej odpowiadał naszemu wnętrzu. Kamień może stać się odzwierciedleniem Waszej duszy w postaci blatu kuchennego czy tez posadzki wykonanej z płytek kamiennych.