Płyta granitowa Orion

Kraj pochodzenia

Indie

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Orion zdefiniować można na wiele sposobów. Jednym z nich jest gwiazdozbiór Oriona. Płyty granitowe Orion wyglądają tak, jakby snuła się na nich ścieżka usłana dla planet i gwiazd. Jego kolory to fiolet i czerń o różnym natężeniu. Marmury granity najczęściej wybiera się na blaty granitowe. Nasza hurtownia propounuje płyty wielkoformatowe z różnych stron świata. Orion pochodzi z Indii. Indyjskie materiały często spotyka się na blaty granitowe, czy w domach czy w galeriach handlowych. Marmury granity mają szerokie spectrum zastosowań.
Płytki granitowe, które u nas znajdziecie mogą dopełnić stylizację kamiennego blatu. Kuchnia to miejsce, gdzie posadzka jest myta conajmniej raz w tygodniu. Łatwe do utrzymania w czystości płytki granitowe to praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i komfort. Płytki kamienne spełniają swoją funkcję w 100% – bardzo wytrzymała struktura pozwala na ich intensywne wykorzystanie.
Płytki kamienne to wspaniała alternatywa dla płytek ceramicznych. Płytki granitowe są materiałem wtrzymałym i odpornym na wiele czynników zewnętrznych. Odpowiednia impregnacja pozwala cieszyć się nam naturalnym materiałem przez wiele lat. Oczywiście płytki kamienne dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na ułożenie ich w dowolnej formie.
Oprócz podłogi czy ściany, kamień może stanowić blat kuchenny – do czego jest wręcz stworzony. Blaty granitowe to gwarancja funkcjonalności i zadowolenia z użytkowania. Bardzo dobrze sprawują się w warunkach kuchennych – czyli wysokich temperatur, krojenia czy siekania.