Płyta granitowa Olive Green

Kraj pochodzenia

Południowa Afryka

Przeznaczenie

, , , ,

Opis produktu

Blaty granitowe w kolorze oliwy z oliwek to nasza propozycja. Jeśli nie macie pomysłu na wykończenie kuchni – blaty granitowe w tej odsłonie mogą Wam przypaść do gustu. Oliwka – ten owoc, który jest pestkowcem nie pieści każdego podniebienia, czego nie można powiedzieć o Olive Green wykorystanym na blaty granitowe. Kuchnia, salon, przedpokój, to tylko kilka propozycji wykorzystania kamieni takich jak marmury granity. Jeśli kuchnia ma pozostać w jednym tonie – proponujemy parapety granitowe Olive Green. Harmoniczne połączenie blatów i parapetów stworzy z gospodyni prawdziwą perfekcyjną panią domu.
Marmury granity bardzo łatwo utrzymać w czystości. Nie potrzebują specjalnych środków do czyszczenia jak sztuczne materiały. Płytki granitowe pozwolą utrzymać czystość nawet w najbardziej ruchliwej kuchni. Jeśli marzymy o czymś specjalnym do łazienki – polecamy płytki marmurowe. Nie wszystkie płytki kamienne nadają się na każdą powierzchnię. Zdecydowanie należy rozdzielić je na dwie opcje. Płytki kamienne które wykorzystać możemy jedynie do wnętrza – czyli marmurowe i trwawertynowe oraz płytki kamienne nadające się zarówno do wnętrz jak i na zewnętrzne powierzchnie – czyli płytki granitowe.
Oprócz podłogi kamiennej możemy wykorzystać granit na blaty kuchenne, które cenione są za swoją trwałość i niepowtarzalność we wzorach. Mocna struktura, która nie jest podatna na zarysowania czy uszkodzenie przez wysokie lub niskie temperatury idealnie sprawdza się jako blaty kamienne.