Płyta granitowa Tołkowski

Opis produktu

Granit na dobre zagościł w naszych domach jako materiał wykończeniowy najlepszej jakości, wykazujący doskonałe walory estetyczne. Płyty granitowe wykorzystywane są zarówno do tworzenia dekorów, jak i tych praktycznych elementów użytkowych. Hurtownia RR Granity przedstawia jeden z kamieni naturalnych, którego popularność od lat nie słabnie. To płyta granitowa Tołkowski, której krajem pochodzenia jest Ukraina.

Granit Tołkowski wyróżnia się czerwonobrązową barwą, a cechą charakterystyczną tego kamienia są liczne, jasne plamki. Doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, wciąż zachowując stonowany, uniwersalny charakter.

Płyta granitowa Tołkowski to doskonały wybór dla osób, które chcą łączyć najlepszą jakość i rozwiązania praktyczne z nietuzinkowym designem. Ten granit może stanowić podstawę w ramach wykończenia wybranego wnętrza, ale dobrze sprawdza się również jako element ozdobny.

Ukraiński kamień naturalny Tołkowski jest odporny na niskie i wysokie temperatury, pękanie, zarysowania i działanie wody. Z powodzeniem stanowi materiał wykończeniowy łazienek, kuchni, korytarzy i reprezentacyjnych salonów. Wykonuje się z niego parapety i obudowy kominków, służy także jako materiał na ściany i podłogę czy do wykończenia elewacji na zewnątrz.

Na uwagę zasługuje jego uniwersalny wygląd. Wnętrze, w którym granit Tołkowski komponuje się idealnie, może być urządzone w stylu klasycznym, ale również retro czy nowoczesnym. Czerwonobrązowy odcień pasuje do drewna, szkła czy metalu. Ożywi zachowawczą przestrzeń w bieli, w której stanie się głównym dekorem.