Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Czerwone płytki granitowe, dopełnieniem ognistego blatu kuchennego

Czerwone płytki granitowe, dopełnieniem ognistego blatu kuchennego

17.11.2015 | Wszystkie aktualności

Multicolour Red - czyli czerwień w Twoim domu. Świetna propozycja o ceglanym, bądź czekoladowym odcieniu. Prezentujemy Red Colletion RR Granity!

Płytki kamienne w dwóch wymiarach - 60x60x1,5 oraz 61x30,5x1cm. Wykończenie: poler i płomień

Płyty granitowe o grubości 2cm i 3cm. Wykończenie: poler, płomień i satyna.

Gdzie można je wykorzystać?

Płytki granitowe bardzo dobrze sprawują się na posadzce. Ze względu na swoje właściwości będą idealnie nadawać się do wnętrza jak i na zewnątrz. Do środka najlepszym wyborem będzie wersja polerowana - błyszcząca i elegancka, którą warto połączyć z niesamowicie głęboką czernią płytek Absolute Black. Na zewnątrz proponujemy płytki płomieniowane, które stworzone są do wyłożenia tarasu czy wejścia przed domem.

Płyty o grubości 2cm - cieńsza płyta wykorzystana może być na wyłożenie ściany czy kominka. Dwie opcje - polerowana i matowa dają większe pole manewru oraz zabawę fakturą kamienia. Płyty o grubości 3cm w wersji polerowanej, polecamy do wykonania blatu kuchennego czy też innego blatu granitowego np. w łazience. Płyty płomieniowane dedykowane są na zewnątrz m.in. na wykończenie schodów zewnętrznych.

Płyty i płytki można łączyć ze sobą w przemyślaną formę naszego wnętrza. Jednolite i przemyślane aranżacje, dają nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Najważniejsze aby nasze elementy budowlane takie jak blat kuchenny czy posadzka służyły nam przez długi okres czasu, zachowując przy tym szyk i elegancję. Kolekcja Red RR jest ponadczasową propozycją o niebywałych wzorach i fakturach. W sam raz do Waszego wnętrza lub zewnętrznych powierzchni.

Płytki granitowe Multicolour Red:

Poler 61x30,5x1cm

Poler 60x60x1,5cm

Płomień 60x60x1,5cm

Płyty granitowe Multicolour Red:

Poler 2cm

Płomień 3cm

Poler 3cm

Poler 3cm

 


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.