Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności Naturalne materiały są w modzie!

Naturalne materiały są w modzie!

18.06.2015 | Wszystkie aktualności

Człowiek ceni sobie naturę i to co z nią związane. Obcowanie ze środowiskiem daje nam poczucie szczęścia, pozwala naładować baterie i ochłonąć po ciężkim tygodniu pracy. Jeśli możemy zbliżyć się do natury we własnym domu czy mieszkaniu - w ciepłym wnętrzu łazienki - tym lepiej!

Naturalnie nie znaczy nudno! część z Was ma pewnie dość banalnych rozwiązań - propozycji, które z łatwością znaleźć można w każdym czasopiśmie. Naturalne materiały potrafią zaskakiwać - to jest ich przewaga. Słoje w drewnie, czy ułożenie linii na kamieniu nie jest nigdy oczywiste. Proste rzeczy zawsze są jednak najładniejsze. Z łatwością dopasować do nich można dodatki w stylu modernistycznym lub klasycznym. My znaleźliśmy połączenie kamienia z drewnem - jest to trawertyn żywicowany i dąb naturalny. Jasne kolory mimo iż z kontrastowych materiałów, idealnie się ze sobą komponuja. Dodatkowo jako element nadający wizualizacji konkretny kierunek, użyto nowoczesnych lamp w miedzianym odcieniu.

TUTAJ MOŻECIE ODWIEDZIĆ STRONĘ Z WIZUALIZACJĄ


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.