Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności NOWA DOSTAWA MARMURU "BRECIA SARDA" 2cm oraz 3cm

NOWA DOSTAWA MARMURU “BRECIA SARDA” 2cm oraz 3cm

10.10.2016 | Wszystkie aktualności

Włoski urok jaki mają w sobie płyty marmurowe Brecia Sarda jest nie do podrobienia. Żaden sztuczny materiał nie zastąpi naturalnego kamienia. Płyty wielkoformatowe mogą stanowić okładzinę ścienną, być wykorzystane na schody marmurowe bądź kładzione w całości jak wielkie kafle na posadzkę. Jeśli wolimy małe formaty, polecamy płytki marmurowe Brecia Sarda np. na kominek. Ciepły kolor beżu i brązu z niepowtarzalnymi wzorami, przenosi nas w bajkowy klimat. Naturalne otoczenie koi zmysły - warto więc do domu wybrać marmury granity. Jeśli lubicie odcienie beżów i jasnych brązów - jak kawa z mlekiem, polecamy także płytki trawertynowe w wykończeniu polerowanym.


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.