Płyta marmurowa Bianco Ibiza

Kraj pochodzenia

Hiszpania

Przeznaczenie

, ,

Opis produktu

Bianco Ibiza to marmur pochodzący z Hiszpanii. Na całym świecie zyskał ogromną popularność, bo to właśnie ten kamień naturalny uznaje się za jeden z najjaśniejszych. Jego biała odsłona sprawia, że pięknie komponuje się we wnętrzach urządzonych bez względu na styl. Jasna tonacja optycznie powiększa przestrzeń, nadaje wnętrzom świeżości i uniwersalnej elegancji.

Wybierz płytę Bianco Ibiza z oferty RR Granity i zestaw ją w łazienkowej lub salonowej przestrzeni zgodnie z własnymi preferencjami. Ten marmur pięknie prezentuje się w połączeniu z czernią, ale również beżami i tak modną w ostatnich sezonach szarością.

Płyta marmurowa Bianco Ibiza to doskonały materiał wykończeniowy ścian, ten marmur z Hiszpanii nadaje się na blaty łazienkowe i parapety, jest odporny na zarysowania, wodę i brud. Przy odpowiedniej pielęgnacji będzie służył przez wiele lat i wciąż tak samo zachwycał. Bianco Ibiza to jeden z tych gatunków marmuru, który jest zawsze w trendach i niezwykle często pojawia się w najnowszych katalogach aranżacji wnętrz.