Facebook Allegro OLX

Sufczyn k. Brzeska

+48 604 178 957

Strzegom

+48 885 044 800

Katowice

+48 516 005 117

Łódź

+48 885 336 600

Warszawa

+48 885 757 700

Strona główna O nas Aktualności O klasyce czarnego kamienia na Homebooku

O klasyce czarnego kamienia na Homebooku

02.12.2015 | Wszystkie aktualności

Czerń to najciemniejsza z barw. Jest uznawana za bardzo elegancki ale i uniwersalny kolor. Czerń współgra prawie z każdym kolorem – jednak jego symbolika nie jest jednoznaczna, ponieważ w różnych kulturach oznacza co innego. Czarny granit posiada jednak jeden wydźwięk – elegancja połączona z uniwersalizmem. Dzięki Absolute Black z kolekcji RR Granity możemy stworzyć wnętrze idealne. Nowoczesne i proste w swojej formie lub wyrafinowane i bardzo dystyngowane.

ARTYKUŁ NA HOMEBOOKU TUTAJ

Czarne kamienie są bardzo twarde i wytrzymałe. Ich unikatowa struktura, którą wykreowała natura, sprawia że materiał wprost idealnie nadaje się na elementy budowlane. Świetnym rozwiązaniem jest wykonanie blatu kuchennego, który będzie zdecydowanie bardzo trwały i jednocześnie zjawiskowy. Granit łączy ze sobą piękno i funkcjonalność, co plasuje go na pierwszym miejscu, w rankingu materiałów wykorzystywanych na blaty kamienne.

Kolekcja Absolute Black RR Granity to nie tylko duże płyty ale i płytki kamienne. Płytki granitowe, idealnie wpisujące się we wszystkie rodzaje wnętrz. Czerń można połączyć z odcieniami czerwieni, złota czy szarości. Płytki Absolute Black mogą grać w realizacji pierwsze skrzypce, bądź być jedynie dodatkiem, stawiającym kropę nad „i”. Nasza Hurtownia Kamienia Naturalnego proponuje płytki kamienne Absolute Black w wykończeniu polerowanym – dedykowanym do wykończenia pomieszczeń wewnętrznych o wytwornym charakterze, w wykończeniu satynowanym do pomieszczeń nowoczesnych i niekonwencjonalnych oraz w wykończeniu płomieniowanym – dedykowanym na powierzchnie zewnętrzne, takich jak taras.


Kamień naturalny zastosowanie

Kamień naturalny jest jednym z najwspanialszych materiałów, który możesz umieścić w swoim domu. Doskonale nadaje się jako płytki podłogowe, ścienne czy stopnie na schody. Blaty granitowe kuchenne są bardzo trwałym i szykownym elementem kuchni. Podobnie jak kamienne parapety...

czytaj więcej ›

Obróbka kamienia

Możemy nadać płytom i płytkom idealnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Poddajemy płyty kamienne także procesowi szlifowania za pomocą różnych frakcji, co pozwala nam uzyskać gładki albo matowy efekt. W przypadku kamienia używanego na przykład na schody zewnętrzne, szczotkujemy go, a także płomieniujemy.

dowiedz się więcej ›

Porady

Zapytaj jak łączyć kamień naturalny, jakie zastosować wykończenie we wnętrzu aby optymalnie wykorzystać jego walory, lub po prostu ustal szczegóły związane ze swoim pomysłem na wykorzystanie kamienia naturalnego. Zachęcamy aby konsultować wybrany materiał przed zakupem z naszymi specjalistami. Zbudujmy relacje z korzyścią dla piękna Twojego wnętrza.

czytaj więcej ›
Close

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrybcji newslettera firmy RR Granity: otrzymasz mnóstwo informacji na temat trendów sezonu i nowych produktów oraz dodatkowe oferty specjalne, promocje na produkty, porady ekspertów oraz wiele innych niespodzianek!


Jeśli nie chcesz otrzymywać naszego newslettera, kliknij tutaj.

Wypisz się z newslettera

Aby się wypisać wpisz adres email w poniższe pole, następnie zatwierdź przyciskiem.


Aby powrócić do formularza, kliknij tutaj.